KARIÉRA

Rectangle_61

Kariéra

V současné době hledáme do svého týmu další skvělé kolegy. Podívejte se na níže uvedené inzeráty a v případě, že by Vás nějaký zaujal, dejte nám vědět.

hlavni_foto
team

Jsme tým

Stejně jako se snažíme dětem předat zkušenosti na kroužcích, a vštěpovat jim týmovou spolupráci, tak vycházíme z toho, že jsme komunita a tvoříme tým. Komunikujeme mezi sebou a předáváme si vzájemně nové poznatky a znalosti.

prostor

Prostor pro růst

Prostor pro růst dáváme již i našim pokročilým mentorům, kteří se aktivně zapojují do jednotlivých aktivit ať již zpracováním návodů, tvořením nových produktů, nebo samotné mentorování dětí.
Jsme přístupni vzdělávání prostřednictvím kurzů a zvyšování kvalifikace všech našich spolupracovníků.

otevrenost

Otevřenost

Jsme otevřeni novým nápadům, novým motivačním hodnotám a hlavně jsme otevřeni vůči sobě.

flexibilita

Flexibilita

Naše práce je různorodá a flexibilní z hlediska náročnosti jednotlivých úkolů. Dáváme prostor všem bez rozdílu pracovního zařazení. Každý dobrý nápad a posléze jeho realizace je vítána.

Aktuální pozice

Přehled aktuálně vypsaných pozic:

Baví Vás práce s dětmi a zajímate se celkově o informační systémy a výpočetní techniku? Pokud ano, moc rádi Vás uvítáme v našem týmu!

Říká Vám něco Minecraft nebo programování? Pokud ano, dokázali jste si někdy představit že byste ve spojitosti s Minecraftem mohli být placení? My Vám tuto možnost dáme!

Hledáme regionálního manažera na částečný úvazek.

Nenašli jste nabídku, která by byla pro Vás to pravé ořechové, ale stejně chcete k nám? Dejte nám vědět!

Copyright © 2021 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.