BA Affiliate program

podani-rukou

Vítejte do Affiliate programu BRIDGE Academy.

Jsme velice potěšeni, že vám můžeme představit jednoduchý a přitom velice výnosný obchodní model, který se nazývá Affiliate program. Nejlepší na celé věci je, že můžete získávat provizi, aniž byste měli online své vlastní produkty nebo osobní webovou stránku/e-shop, nebo aniž byste museli investovat významné finanční prostředky do jejich tvorby, propagace a prodeje. V našem Affilate programu nemusíte mít žádné obchodní nebo technické dovednosti, začít může každý, kterého zaujala myšlenka technického vzdělávání BRIDGE Academy.

Jak to funguje?

Zcela jednoduše! Proto, abyste se stali členem Affiliate programu BRIDGE Academy, je nutné akceptovat podmínky programu, a vytvořit si účet, který je zcela zdarma. Poté už jen budete používat unikátní odkaz generovaný naším systémem, který můžete zaslat emailem, sdílet na sociálních sítích nebo vložit na vaši webovou stránku. Provizi získáte poté, kdy zákazník, který použije váš kód nebo vstoupí na náš web přes váš odkaz, nakoupí produkty a služby na portále BRIDGE Academy.

Kdo se může přihlásit?

Členem programu se může stát každá fyzická nebo právnická osoba s platným živnostenským oprávněním anebo nepodnikatel, který se programu účastní pouze v rámci příležitostné činnosti a úhrn příjmů z této činnosti nepřesáhne v kalendářním roce částku ve výši 30.000,- Kč.

Kontrolujte své výsledky ve svém účtu!

Náš Affiliate vám nabízí velké možnosti. Vše si můžete kontrolovat a nastavovat ve svém účtu - zůstatky, transakce atd. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Copyright © 2021 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.