Co nabízíme?

Příměstské tábory

Na příměstském táboře děti zažijí týden plný kreativních činností, týmové spolupráce, tvoření vlastních projektů, naučí se základům práce s PC a budou seznámeny s programováním.

ZJISTIT VÍCE

SLEVA!

Online kroužky

Za pomoci online kroužků se děti vzdáleně odkudkoliv učí důležitým schopnostem a rozvíjejí své logické myšlení s přesahem do mnoha oblastí jako jsou matematika, design nebo fyzika.

ZJISTIT VÍCE

Kroužky na školách

Na vybraných školách nabízíme kroužky, díky kterým u dětí rozvíjíme nepostradatelné schopnosti, které pro ně mohou představovat skvělý nástroj pro zvládaní životních situací.

ZJISTIT VÍCE

Individuální kurzy

Potřebuje Vaše dítě individuální péči, kontrolu daných programů, nebo zpětnou vazbu obsahující odpověď na jejich dotazy? Připravili jsme pro něj osobní lekce přímo na míru.

ZJISTIT VÍCE

novy-vetsi-popup

Aktuálně běžící lekce

Kroužky na školách

Online kroužky

Připravujeme děti na 21. století

Kooperace, Kreativita, Komunikace a Kritické myšlení

Nalezněte kurz, který odpovídá zájmům, úrovni dovedností, cílům a rozvrhu Vašeho dítěte. Online nebo na vybraných školách, individuální nebo skupinové, vše pro Vás už máme připraveno.

Přidejte se k více než 500 spokojeným rodičům, kteří věří v Bridge Academy

Profesionální nástroje a programy

Děti u nás využívají široké spektrum nástrojů a vývojářských prostředí, pomocí kterých získávají nové poznatky, které následně mohou uplatnit v životě.

Prostor k sebevyjádření

Chtěli byste zjistit v čem jsou Vaše děti dobré a pomoct jim tyto schopnosti rozvíjet? V naši nabídce najdete kroužky, které Vašemu dítěti zaručí výhodné postavení ve škole nebo i v životě.

Rozvoj kreativity a logického myšlení

Obsah kroužků je tvořen tak, aby si každé dítě přišlo na své. Předností kroužků jsou aktivity v prostředí Minecraft nebo Roblox, které u dětí zábavnou formou rozvíjí kreativní a logické myšlení.

Aktivní podpora studentů

Kdykoliv student požaduje asistenci má připravenou otázku, nebo potřebuje pomoc, je pro něj připravený kvalifikovaný lektor, který mu mile rád pomůze.

Potřebujete poradit s výběrem?

Neváhejte se obrátit na náš tým specialistů

Copyright © 2021 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.